Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij

Nasz zespół

Balans Psychoterapia to stworzony przez Annę Janik zespół psychologów, lekarzy i trenerów rzetelnie wykształconych w technikach psychoterapii. Każdy z Nas jest w superwizji (nadzór pracy terapeuty) i dba o swój rozwój zawodowy. Wierzymy, iż nasza praca pomaga innym w doświadczaniu kontaktu ze sobą, ze swoimi zasobami. Dążymy do osiągania lepszej jakości życia. Staramy się, aby nasi klienci mieli poczucie wyjątkowego zadbania, aby Balans tworzył nową, lepszą jakość ich życia.

Celem naszej pracy jest korzystna zmiana rozumienia i zachowania, która ma prowadzić do rozwoju.

Anna Janik

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 25 lat doświadczeń zawodowych , między innymi 15lat pracy w Klinice Onkologii oraz Klinice Leczenia Niepłodnośći Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od ponad 10 lat współpracuje z Polskim Instytutem Ericksonowskim jako nauczyciel psychoterapii. Szkoliła się w psychoterapii w wielu profesjonalnych ośrodkach w Polsce, w M.H.Erickson Foundation w USA, oraz w ZIST Niemcy.

Jest założycielką "Balans psychoterapia". Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i grupową, także w leczeniu niepłodności.