Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij

Nasz zespół

Balans Psychoterapia to stworzony przez Annę Janik zespół psychologów, lekarzy i trenerów rzetelnie wykształconych w technikach psychoterapii. Każdy z Nas jest w superwizji (nadzór pracy terapeuty) i dba o swój rozwój zawodowy. Wierzymy, iż nasza praca pomaga innym w doświadczaniu kontaktu ze sobą, ze swoimi zasobami. Dążymy do osiągania lepszej jakości życia. Staramy się, aby nasi klienci mieli poczucie wyjątkowego zadbania, aby Balans tworzył nową, lepszą jakość ich życia.

Celem naszej pracy jest korzystna zmiana rozumienia i zachowania, która ma prowadzić do rozwoju.

Paulina Chałupka

Lekarz medycyny - specjalista psychiatra z dziesięcioletnim doświadczeniem. Członek Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe w zakresie psychoterapii, między innymi krótkoterminowej i systemowej. Aktualnie kształci się w ramach 4 letniego szkolenia z psychoterapii eriksonowskiej w Poznaniu.

W Balansie zajmuje się leczeniem zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychoterapią indywidualną oraz terapią grupową.