Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij

Nasz zespół

Balans Psychoterapia to stworzony przez Annę Janik zespół psychologów, lekarzy i trenerów rzetelnie wykształconych w technikach psychoterapii. Każdy z Nas jest w superwizji (nadzór pracy terapeuty) i dba o swój rozwój zawodowy. Wierzymy, iż nasza praca pomaga innym w doświadczaniu kontaktu ze sobą, ze swoimi zasobami. Dążymy do osiągania lepszej jakości życia. Staramy się, aby nasi klienci mieli poczucie wyjątkowego zadbania, aby Balans tworzył nową, lepszą jakość ich życia.

Celem naszej pracy jest korzystna zmiana rozumienia i zachowania, która ma prowadzić do rozwoju.

Zuzanna Jarosz

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia certyfikacyjnego.

Ukończyła psychologię kliniczną na SWPS w Poznaniu oraz zarządzanie i komunikację w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywała w instytucjach klinicznych oraz oświatowych w Polsce. Pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centrum Medycznym HCP w Poznaniu na oddziale zaburzeń afektywnych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestniczy w 4-letnim Podyplomowym Studium Psychoterapii organizowanym przez Polski Instytut Ericksonowski, atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz w licznych szkoleniach i konferencjach specjalistycznych. 

W Balansie prowadzi terapie indywidualne w obszarze rozwijania umiejętności radzenia sobie ze stresem, trudnościami w relacjach, z samooceną, z zaburzeniami nastroju. Wspiera osoby w kryzysie, żałobie, depresji, stanach lękowych. Zajmuje się pracą w obszarach procesów adaptacyjnych w rodzinie i w środowisku zawodowym. Organizuje i prowadzi warsztaty rozwojowe.

Prowadzi firmę Balans Pro, która zajmuje się ochroną zdrowia psychicznego dla biznesu, współpracuje z firmami. 

Prywatnie matka dwójki dzieci, balansująca pomiędzy życiem zawodowym i rodzinnym, pasjonatka sportów wodnych i zimowych. Głęboko wierzy, że podążanie za naturalnymi zainteresowaniami prowadzi do fizycznej i psychicznej równowagi. 

Zuzanna Jarosz - ZnanyLekarz.pl

Zapisz się na spotkanie. Zadzwoń lub wyślij sms +48 609100763