Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij

Nasz zespół

Balans Psychoterapia to stworzony przez Annę Janik zespół psychologów, lekarzy i trenerów rzetelnie wykształconych w technikach psychoterapii. Każdy z Nas jest w superwizji (nadzór pracy terapeuty) i dba o swój rozwój zawodowy. Wierzymy, iż nasza praca pomaga innym w doświadczaniu kontaktu ze sobą, ze swoimi zasobami. Dążymy do osiągania lepszej jakości życia. Staramy się, aby nasi klienci mieli poczucie wyjątkowego zadbania, aby Balans tworzył nową, lepszą jakość ich życia.

Celem naszej pracy jest korzystna zmiana rozumienia i zachowania, która ma prowadzić do rozwoju.

Agnieszka Bleja

Certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psycholog i terapeuta rodzinny. Umiejętności terapeutyczne doskonaliła na licznych szkoleniach i kursach podyplomowych w zakresie terapii ericksonowskiej (m.in. w Milton Erickson Foundation w Phoenix, Arizona), systemowej, narracyjnej i krótkoterminowej. Ukończyła kurs mediatorów rodzinnych rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych.

Ponad 20-letnie doświadczenie zdobywała pracując w Instytucie Psychologii UAM, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz prowadząc prywatną praktykę psychologiczną. Współpracuje jako nauczyciel psychoterapii z Polskim Instytutem Ericksonowskim.

Podstawowy obszar zainteresowań zawodowych to problematyka rozwoju człowieka na wszystkich jego etapach. W Balansie zajmuje się terapią indywidualną, rodzinną i grupową.