Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij
Pomoc w leczeniu niepłodności
Pomoc w leczeniu niepłodności

Psychoterapia w leczeniu niepłodności to propozycja dla par oczekujących biologicznego dziecka. Leczenie niepłodności to bardzo obciążający czas, któremu towarzyszy przeżywanie wielu trudnych uczuć. Niejednokrotnie ograniczają one płodność i zajście w ciążę. Terapia pozwala na odnalezienie zasobów umożliwiających urodzenie dziecka oraz na godne wspólne przeżywanie czasu czekania na dziecko.

"Zaproście mnie do Życia"

Pomoc psychologiczna dla osób leczących niepłodność. Zapraszamy na spotkania z psychoterapeutą, aby przygotować się do owocnej prokreacji. Będziemy czerpać ze świadomych i nieświadomych, niewykorzystywanych dotąd możliwości, które ułatwiają zajście w ciążę, poród i rolę matki. Każda Kobieta ma potencjał do bycia mamą. Wiąże się to z silną, naturalną potrzebą opieki nad własnym potomstwem. To wewnętrzna mądrość naszego organizmu kieruje w stronę urodzenia i wychowania własnego dziecka. Jednak obecny świat, jego wysokie wymagania wobec kobiet i mężczyzn często utrudniają realizowanie tej potrzeby. W trakcie spotkań będziemy odkrywać i wzmacniać osobiste możliwości i zasoby. Pomogą one w znalezieniu i przekroczeniu wewnętrznych barier i ograniczeń, które utrudniają zajście w ciążę i urodzenie dziecka.

Korzyści:

  • rozpoznanie osobistych psychicznych mechanizmów decydujących o płodności
  • odkrywanie własnych zasobów płodności
  • rozwijanie kreatywności pary w prokreacji
  • umiejętności w zarządzaniu swoimi emocjami w procesie leczenia niepłodności.
  • Spotkania umawiane są indywidualnie.

    Prowadzący:  Anna BukowskaAnna Janik

    Zgłoszenia, kontakt z psychologiem: tel. 506 679 639