Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij

Nasz zespół

Balans Psychoterapia to stworzony przez Annę Janik zespół psychologów, lekarzy i trenerów rzetelnie wykształconych w technikach psychoterapii. Każdy z Nas jest w superwizji (nadzór pracy terapeuty) i dba o swój rozwój zawodowy. Wierzymy, iż nasza praca pomaga innym w doświadczaniu kontaktu ze sobą, ze swoimi zasobami. Dążymy do osiągania lepszej jakości życia. Staramy się, aby nasi klienci mieli poczucie wyjątkowego zadbania, aby Balans tworzył nową, lepszą jakość ich życia.

Celem naszej pracy jest korzystna zmiana rozumienia i zachowania, która ma prowadzić do rozwoju.

Anna Bukowska
Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta, nauczyciel akademicki

Ukończyła całościowy 4. letni Kurs Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz roczny Kurs Podstawowy systemowej terapii par i rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ponadto odbyła liczne staże i szkolenia zawodowe z zakresu psychoonkologii i pomocy psychologicznej w kryzysie. 
Przez 10 lat pracowała w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu, gdzie udzielała pomocy psychologicznej rodzicom dzieci chorych, przedwcześnie urodzonych, w sytuacji straty dziecka w ciąży i po porodzie. Ma doświadczenie nauczyciela akademickiego na kierunku Psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym w Poznaniu.

Aktualnie prowadzi psychoterapię indywidualną oraz poradnictwo w poradniach zdrowia psychicznego.

W Balansie zajmuje się psychoterapią indywidualną i rodzinną.