Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij
Grupa terapeutyczna
Grupa terapeutyczna

Grupa terapeutyczna

Zapraszamy do nowej grupy terapeutycznej!

Zapraszamy osoby rozpoznające w sobie trudności związane z relacjami do wspólnej pracy nad tym, co może się rozwijać, zmieniać i przeobrażać. Jednocześnie tym, co trudne, może być relacja ze sobą, jak się siebie widzi i przeżywa, kim się jest dla siebie, jak się siebie wyraża, co się przekazuje innym i co się bierze od innych.

Szczególnie cenne i uwalniające jest doświadczenie otwarcia i spotkania z drugim człowiekiem. Grupa terapeutyczna pozwala głęboko i w pełni spotkać się z człowiekiem w sobie i z drugim człowiekiem, co owocuje nową wiedzą i doświadczeniem w obu tych obszarach.

Jeśli doświadczasz smutku, lęku, niepewności, straty, rozczarowania, tęsknoty, to być może te uczucia są potrzebne i ważne, by zrobić krok w kierunku zmiany.

 

Spotkania będą się odbywały co dwa tygodnie w soboty w godzinach 9-12. Grupa będzie trwała 6 miesięcy, czyli 12 spotkań.

Planowany termin pierwszego spotkania to pierwsza połowa 2019roku. Zgłoszone osoby odbędą konsultację kwalifikacyjną z prowadzącym.

Koszt spotkania to 150 zł.

Prowadzące:

mgr Anna Bukowska - specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta

dr Marta Czarnecka-Iwańczuk - psycholog, psychoterapeuta 

 

Zapisy:  tel. 506 679 639  (pn-pt 9-14) mail: biuro@balanspsychoterapia.pl